Objavte všetky ceny

ŠTVORKOLKA KODIAK 700

Schválená pre cestné komunikácie
Navrhnutá pre každého, kto chce robustnú ATV na ťažkú prácu v extrémnych podmienkach, ale zároveň vhodnú pre cestné komunikácie. Kodiak 700 ponúka jedinečný výkon a vynikajúcu kvalitu. Poháňaná 708 cc motorom so skvelým krútiacim momentom a vybavená kompaktným rámom s pohodlným sedadlom pre celodenné pohodlie, je Kodiak 700 neúnavným pomocníkom, ktorý unesie 140 kg záťaž plus vodiča, a utiahne až 600 kg.

GRIL ORIGINAL KETTLE E-5730

Gril na drevené uhlie
Gril na drevené uhlie Original Kettle má priestrannú grilovaciu plochu, ktorá vám súčasne umožní uvariť mäso aj prílohy. S prémiovými funkciami ako napr. nastavenie pre údenie a varenie pri nízkych teplotách, je ideálnym spoločníkom pre vaše grilovačky. Systém čistenia na jeden dotyk disponuje veľkým zberačom popola a háčikmi na náradie pre jednoduchý prístup počas varenia.

BKT ORIGINAL

Etické bavlnené oblečenie
Oblečenie BKT Original je, popri svojom modernom a neformálnom štýle, príkladom ako byť etický a trvalo udržateľný aj pri výbere oblečenia.
Tkanina použitá v odevoch BKT Original obsahuje etickú bavlnu, t.j. vyrobenú s mimoriadnym dôrazom na životné prostredie a pracovníkov. PCW (odpad použitý spotrebiteľom) regenerovaná bavlna, z recyklovania starého oblečenia a spracovaného textilného odpadu, umožňuje znížiť spotrebu vody a tvorbu odpadu, vďaka čomu je celý výrobný proces oveľa udržateľnejší.

*Obrázky cien slúžia iba na ilustračné účely. 

SKVELÁ SÚŤAŽ BKT ORIGINAL