Podívejte se na všechny ceny

QUAD KODIAK 700

Schváleno pro komunikace
Navrženo pro každého, kdo chce robustní čtyřkolku, která udělá svou práci v extrémních podmínkách, ale hodí se také k použití na silnici. Kodiak 700 nabízí mimořádný výkon a vynikající kvalitu. Kodiak 700, poháněný motorem o objemu 708 cm3 s velkým točivým momentem, vybavený kompaktním rámem s pohodlným sedadlem pro celodenní pohodlí, je neúnavný pracant, který uveze kromě řidiče náklad 140 kg a utáhne až 600 kg.

ORIGINAL KETTLE E-5730

Gril na dřevěné uhlí
Originální kotlíkový gril na dřevěné uhlí má prostorný gril, který vám umožní připravovat maso i přílohy současně. Díky prémiovým funkcím, jako je nastavení pro uzení a vaření při nízkých teplotách, je pro vaše grilování ideálním společníkem. Čisticí systém „One-Touch“ nabízí velkou nádobu na popel a zabudované háčky na nářadí pro snadný přístup při přípravě.

BKT ORIGINAL

Oblečení z bavlny s etickým aspektem
Kromě toho, že má oblečení BKT Original moderní a neformální styl, je příkladem toho, jak můžete fandit etice a udržitelnosti i tím, co nosíte.
Látka použitá u oděvů BKT Original obsahuje „etickou“ bavlnu, to znamená, že je vyrobena se zvláštním ohledem na životní prostředí a pracovníky. PCW (Post Consumer Waste – spotřebitelský odpad) regenerovaná bavlna z recyklovaného starého oblečení a odpadu při zpracování textilu umožňuje snížit spotřebu vody a vytváření odpadu, čímž se celý výrobní proces stává mnohem udržitelnějším.

.

*Obrázky cen jsou pouze pro ilustraci.

ZÚČASTNĚTE SE A VYHRAJTE